facebook

Wesoła, przyjazna Lusia. Zakochaj się w jej uśmiec

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( śr 24 grud 2042 12:23:03 )
Miejscowość1673 0

Wesoła, przyjazna Lusia. Zakochaj się w jej uśmiechu!

Lusia została znaleziona na ruchliwej drodze gdyż jak wiadomo, niektóre osobniki gatunku ludzkiego są podłe i ją wyrzucili jak zbędny mebel na ruchliwą drogę. Gdy zostala zabrana była w bardzo wychudzona, można powiedziec ze były to kości powleczone skórą.
Lusia jest teraz w hotelu dla zwierząt. Nie przypomina tamtego wychudzonego, przestraszonego psa. Jest bardzo energiczną sunia. Wszędzie jej pełno więc najlepszy byłby dla niej bardziej dom z ogródkiem żeby mogła gdzieś się wyszaleć. Bawi się z psami i suniami. Do kotów i kurek ma obojętny stosunek. Do ludzi bardzo optymistycznie nastawona. Ma około 3 lat. Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. W kojcu nie brudzi, nie niszczy, trzyma czystość, załatwia się tylko poza kojcem hotelowym.
Adopcja na terenie całego kraju, możliwość dowiezienia psa lub podzielenia w jakis sensowny sposób drogi do nowego domu.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Lusia nie zostanie wydana na łańcuch. Obecnie Lusia przebywa w hoteliku w miejscowości Ujazd (woj. Łódzkie)

Więcej informacji na temat Lusi oraz wszelkie pytania dotyczące adopcji można kierować pod numer telefonu 503 161 751 (Ewelina) lub 602 793 352 (Magda)Data dodania: 2015-08-09

Data wygaśnięcia: 2042-12-24


Inne oferty