facebook

Urocza, przyjazna Elza, wesoła suczka szuka wesołe

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
24 lat ( czw 28 sty 2044 11:45:39 )
Miejscowość733 0

Urocza, przyjazna Elza, wesoła suczka szuka wesołego domu!

Elza to średniej wielkości sunia, która strasznie długo czeka na swojego człowieka w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie pod Warszawą. Jak na razie nikt o nią nie pyta :(
Jest bardzo urocza. Po wyjściu z boksu nieustannie merda ogonem, z zaciekawieniem wąchając wszystko dookoła, a kiedy się ją ładnie poprosi, to nawet dotrzyma kroku przy lekkim truchcie!
To zdumiewające, jak bardzo ożywa podczas wyjścia na spacer do celestynowskiego lasu. Niestety taka radość spotyka ją tylko raz w tygodniu :(

Historia:
Rok urodzenia: ok. 2008
W schronisku przebywa od wielu lat. Jeszcze 2,5 roku temu była wycofana, a przed człowiekiem wchodzącym do jej boksu chowała się do budy, nie mówiąc już o spacerach. Przez kilka miesięcy była socjalizowana i obecnie możemy cieszyć się tego efektami :) Elza stała się bardzo towarzyska i lgnąca do człowieka.

Charakter:
Elza jest łagodna i grzeczna. Potrafi ładnie chodzić na smyczy, choć czasami na samym początku ciągnie. To ze względu na wielką radość, jaką daje jej spacer, na który czeka cały tydzień. Lubi sobie podbiec lub przeskoczyć przez niewielką kłodę, co kiedyś stanowiło dla niej wielki problem. Od czasu do czasu przymila się i prosi o pieszczoty i pochwały. To urocza, roześmiana sunia, o bardzo optymistycznym usposobieniu. Uwielbia brodzić w wodzie. Dobrze dogaduje się z innymi psami, do większości ma stosunek neutralny. Nie reaguje na szczekanie zza przysłowiowego płotu, przechodzi obok niego zupełnie obojętnie. Ma delikatny charakter i jest wrażliwa. Potrzebuje człowieka, przy którym będzie mogła poczuć się bezpiecznie. Będzie wspaniałym towarzyszem spacerów i wiernym przyjacielem.

Elza jest wysterylizowana i gotowa do opuszczenia schroniska już na zawsze!

Adres e-mail:
elzaibezuch@gmail.com
kom.: 502 604 686

Kontakt do schroniska w sprawie adopcji:
adopcje@celestynow.toz.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie koło Warszawy, ul. Prosta 3.
telefon: 22 789-70-61Data dodania: 2016-09-12

Data wygaśnięcia: 2044-01-28


Inne oferty