facebook

Tylko mnie kochaj –proszą migdałowe oczy Cziki.

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
25 lat ( śr 23 list 2044 13:37:34 )
Miejscowość
(Mazowieckie)


1063 0

Prosi o to każdym wyciągnięciem łapki, machnięciem ogona i próbą wtulenia się w opiekuna, kiedy tylko jest to możliwe. Czika kocha wszystkich ludzi, uwielbia zabawy z dziećmi.

Czika to niewielka, pięknie umaszczona 9mc. sunia, która pilnie poszukuje swojego domu. Jest radosnym i bardzo pojętnym psiakiem. W domu zachowuje czystość, umie zachować się w samochodzie. Szybko opanowała sztukę chodzenia na smyczy, reaguje na komendę siad. Doskonale radzi sobie w centrum miasta wśród samochodów i w windzie.  Przy pierwszym kontakcie ostrożna, po nabraniu zaufania, staje się wielkim przytulakiem .  Czika przebywa w hotelu z innymi psami Jednakże ta bardzo delikatna suczka zdecydowanie woli towarzystwo spokojnych psów..  Obecnie sunia waży ok 10kg w kłębie sięga poniżej kolana i już nie powinna urosnąć. Jest zaszczepiona i wysterylizowana.
Szukamy dla niej domu, w którym zostaną zaspokojone jej potrzeby ruchu i zabawy. Szukamy człowieka , który rozumie, że zwierzę to nie zabawka i nie może się znudzić.

Czika może iść do domu z dziećmi i innym spokojnym psem.
Warunkiem adopcji jest rozmowa z wolontariuszem i podpisanie umowy adopcyjnej.
Czika przebywa hotelu pod Warszawą. Istnieje możliwość transportu w okolicach Warszawy.

Kontakt w sprawie suczki:

tel.609 677 067

mail:irmina56@o2.plData dodania: 2017-07-09

Data wygaśnięcia: 2044-11-23


Inne oferty