facebook

Rudy, rewelacyjny mix OWCZARKA grzeczny, bezkonfli

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
24 lat ( czw 31 grud 2043 14:23:26 )
Miejscowość743 0

Rudy, rewelacyjny mix OWCZARKA grzeczny, bezkonfliktowy lubiący dzieci

Rudy - adoptowany w 2009r, wrócił do schroniska dn 10.01.2016. Zagubiony, zdezorientowany nową sytuacją. 6 lat normalnego psiego życia we własnej rodzinie, we własnym domu z ogródkiem, z psim przyjacielem i nagle tragiczny zwrot. Starość, śmierć jednego z opiekunów i samotność odebrała Rudemu wszystko z dnia na dzień. Z ciepłego posłania w domu do schroniskowego boksu.
Rudy ma 9 lat, nie jest już ani uroczym szczeniaczkiem ani psem "modnej" rasy. Do pilnowania/stróżowania Rudy nie nadaje się. To pies, który był członkiem rodziny.
Rudy jest psiakiem bardzo kontaktowym proludzkim i raczej bezkonfliktowym w relacji z równie bezkonfliktowym psiakiem. Jest inteligentny, posłuszny i szybko się uczy. Ma idealne cechy psa kompana. Nadaje się do mieszkania w bloku. Umie zachowywać czystość i większość dnia spędzał w domu. Zna komendy "siad", "daj łapę", "głos", "leżeć" i "turlaj się" :)
Rudy uwielbia towarzystwo człowieka, ba! jest mu potrzebne jak powietrze. Gdy schronisko cichnie,Rudy płacze....Tęskni za domem.
Jest spokojnym i ułożonym psem. Cieszy się na widok człowieka, słucha się wolontariuszki na spacerach. Nie podbiega do inny psów. Ciągnie tylko na początku gdy wychodzi z boksu, jednak po paru metrach się uspokaja i ładnie idzie przy nodze. Dzieci kocha w każdym wieku, jest towarzyszem człowieka. Gdzie człowiek, tam i Rudy - nie opuszcza go na krok.
Jest energiczny, lubi pieszczoty, zabawy, przybiega na zawołanie. Kocha wodę, nie ważne czy mała kałuża, basenik w schronisku, rzeka czy jeziorko - on musi wejść do każdej.

rok urodzenia: 2007
kastracja/sterylizacja: tak
szczepienia: tak
chip: tak
stosunek do psów: pozytywny
stosunek do kotów: może ganiać
stosunek do dzieci: pozytywny

Obowiązuje wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy. Nie wydajemy psów na łańcuch ani do kojca. Nie dowozimy zwierząt. Adopcji może dokonać osoba pełnoletnia. Trzeba mieć ze sobą dowód osobisty, smycz i obrożę.

Kontakt: 728-344-081; (46) 855-25-82
e-mail: schroniskodlazwierzatzyrardow@gmail.comData dodania: 2016-08-15

Data wygaśnięcia: 2043-12-31


Inne oferty