facebook

Psotek i Lolek – super kocurkowie szukają domu

[ Oddam ] Za darmo

Cena
1,00 zł
Wygasa
24 lat ( czw 24 mar 2044 09:32:16 )
Miejscowość
(Śląskie)


1194 0

Psotek i Lolek to koci bracia, którzy zostali jako małe kociaki uratowane z pewnego gospodarstwa gdzie nie czekało ich nic dobrego. Obecnie mają 1,5 roku i szukają swojego, własnego Człowieka. Oba kocurki są wykastrowane, zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczki zdrowia.
Psotek to troszkę ciapkowaty biało bury kocurek z różowym noskiem. Uwielbia się przytulać, jest sporych rozmiarów kocurkiem o dobrotliwym charakterze. Pogodny, wesoły, łagodny. Lubi chować się pod kołdrę czy narzutę na łóżku.
Lolek to prawdziwy koci amant – ma nieprzeciętną urodę buraska z pięknymi wąsami, długaśnym ogonem i cętkami na futerku. Kiedy coś mu nie odpowiada chwyta ząbkami za rękę i uwielbia spać przytulony do człowieka.

Kocurki w stosunku do osoby której zaufają są bardzo przyjacielscy, towarzyscy. Szukają tylko okazji żeby się dać pogłaskać, przytulić i przebywać w towarzystwie człowieka. Pięknie mruczą, są idealnymi towarzyszami do czytania książek i oglądania filmów.
Jednocześnie są bardzo weseli i radośni, chętnie pobiegają za sznurkiem czy myszką, urządzają również szalone kocie berki i bitwy. Kochają być szczotkowani, na widok szczotki sami ustawiają się w kolejce do czesani, jednak już obcinanie pazurków wzbudza ich głęboką niechęć.
W nieznanym sobie otoczeniu czy w obecności nieznajomych ludzi są płochliwi i wolą się schować. Największym ich wrogiem jest zaś „straszny” odkurzacz. W nowym domu będą potrzebowali czasu na oswojenie się z nową sytuacją, ale zapewniam że warto żeby móc poznać ich cudowne charakterki i doświadczyć ich ogromnego kociego przywiązania i zaufania.

To cudowne, wspaniałe kocurki, które potrafią dać dużo radości, kociej magii, wypełniając dom pozytywnymi wibracjami mruczenia.
Do adopcji najlepiej aby trafiły razem albo do domu w którym już mieszka inny kot. Pies również może być.
Od małego przebywają w towarzystwie swoim oraz innych kotów – jako koci jedynacy mogliby czuć się samotnie.

Kontakt tel.504 92 42 41


Data dodania: 2016-11-07

Data wygaśnięcia: 2044-03-24


Inne oferty