facebook

Przyjazny, energiczny Wasyl - francuski przystojni

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( 7 22 lut 2043 21:50:13 )
Miejscowość991 0

Przyjazny, energiczny Wasyl - francuski przystojniak do adopcji!

Imię: Wasyl
Data urodzenia: 01.2013
Waga: ok. 40kg
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Czip: tak
Kontakt: 531 788 371

Wasyl to piękny, przypominający Owczarka Francuskiego Beaucerona pies, który nieco przerósł swoją opiekunkę. Był prezentem, nie można powiedzieć, że nie chcianym, ale nikt nie spodziewał się, że wyrośnie z niego tak duży i energetyczny zwierzak.
Opiekunka Wasyla nie wiedziała jak go wychować, przez co niestety zachowuje się on jak duże szczenię. Ma nieskończone pokłady energii, mógłby biegać z obciążeniem całymi godzinami, niewybiegany skakał więc po ludziach, szczekał, ciągnął na smyczy. Puszczał się również w pogoń za rowerami i samochodami.
Obecnie pracuje nad tym podczas szkoleń w psim hoteliku, gdzie czeka na swój nowy dom. Uczy się spokojnego witania z ludźmi, chodzenia na smyczy, prawidłowych kontaktów z psami, z którymi całkiem dobrze się dogaduje i innych dobrych manier.
Jak się okazuje, bardzo lubi współpracę z człowiekiem i coraz bardziej wkręca się w wykonywanie poleceń. Wciąż nie jest psem idealnym, ale pierwsze kroki ku lepszemu zostały poczynione - jest skupienie, jest dobrze wykonane "zostań", piękne wracanie na zawołanie, a skakanie na ludzi z radości, powoli zmienia się w siadanie przed człowiekiem i oczekiwanie na jego ruch.
Coraz częściej udaje się Wasylowi opanować emocje.
Wasyl może mieszkać z innymi psami bez względu na płeć. Sprawdzi się jako obrońca posesji, towarzysz długich wędrówek, a nawet sportowiec. Ma bardzo dużo siły, jest szybki i wytrwały. Jak dotąd nie wykazał żadnych oznak agresji wobec ludzi.

Wasyl będzie szkolony aż do adopcji, jednak już dziś apelujemy o dom dla tego pełnego energii i łaknącego wyzwań psa. Każdy stanowczy, energiczny człowiek da sobie z nim.Data dodania: 2015-10-08

Data wygaśnięcia: 2043-02-22


Inne oferty