facebook

Pongo – piękny, rudy i…samotny. Piękność do adopcj

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
26 lat ( wt 04 paz 2044 21:00:45 )
Miejscowość450 0

Pongo – piękny, rudy i…samotny. Piękność do adopcji!

Tysiące psów, tysiące próśb o dom i miłość dla nich.
Jak wybrać?
Może sercem? Może choć jedno serce zabije dla tego wyjątkowego psa i będzie szczęśliwy?
Łańcuch na szyi, teraz kraty, życie nigdy go nie rozpieszczało, to pewne.
Bardzo gorąco wierzymy, że jego los się dzięki Wam odmieni, że znajdziemy mu dom.

Pongo ma ok. 9 lat, waży ok. 23 kg i jest typem spokojnego, zrównoważonego psa, który dopiero teraz, pod opieką wolontariatu, poznaje co to jest miłość i troska człowieka. Radość Pongo, jego chęć bycia z człowiekiem , kontaktu i pieszczot, zmienia się każdego dnia. Pongo jest zapewne zdziwiony, że smaczki są dla niego, ręka która głaszcze jest oznaką miłości i czułości.
Przeczytajcie o początkach Pongo za kratami, to opis wolontariuszki:
„Pongo, smutny chłopak, który nieufnie, ale spokojnie do mnie podszedł, pozwolił zapiąć się na smycz i wyjść na wspólny, przyjemny spacer. Spacer, który pozwolił nam się poznać i sprawdzić jak Pongo zachowuje się na otwartej przestrzeni. Okazuje się, że psiak jest bardzo kochanym stworzeniem, który chętnie się bawi, a za smakołyki potrafi pokazać swoje umiejętności . Teraz też wiem, że jest łasuchem,no i dzięki temu za pomocą pozytywnych wzmocnień typu smaczki, można go jeszcze wiele nauczyć. Pongo nie oddala się od człowieka, nie ciągnie, rozgląda się tylko z ciekawością w miejscach spacerowych. Obserwuje ludzi i inne zwierzęta. Nie jest typem psa, który zabiega o czułości, pewnie wcześniej nigdy nie doświadczał takich doznań ze strony człowieka. Potrafi natomiast cieszyć się z tego co człowiek mu ofiarowuje, nienachalne głaskanie czy drapanie za uszami. Myślę, że drzemie w nim ogromny pieszczoch i że to tylko kwestia czasu jak pies się otworzy i pokaże, że jest największym przytulaśnym psem na świecie. Podczas zabaw można wykrzesać z niego odrobinę psiego „uśmiechu” i na widok takiego psa serce od razu się raduje. Wesoły pies od razu wprowadza człowieka w pozytywny nastrój…”
Jeśli ktoś z Państwa zechce ofiarować dom tej rudej piękności, to przypominamy, że obowiązuje procedura adopcyjna i nie szukamy dla Pongo budy, kojca, garażu…bądź innych „przybytków szczęśliwości”.

Pongo czeka na DOM.
Kontakt: 693 525 079Data dodania: 2017-05-20

Data wygaśnięcia: 2044-10-04


Inne oferty