facebook

Piękny biszkoptowy Yogi, pozytywny, radosny pies d

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
24 lat ( czw 05 maj 2044 11:29:58 )
Miejscowość770 0

Piękny biszkoptowy Yogi, pozytywny, radosny pies do adopcji

Yogi to piękny, młody żywiołowy pies. Jego historia jest dość smutna, ponieważ został porzucony w jednej z zachodniopomorskich wsi. Zdany sam na siebie próbował na własną rękę szukać schronienia u czlowieka,ale jakież go spotkało rozczarowanie, gdy mieszkańcy wsi przepędzali go z miejsc w których bytował, straszyli go kijami i łpatami.
Yogi w dalszym ciągu miał nadzieję że ktoś go przygrarnie, przecież po każdej burzy nadchodzi słońce. Tak też było i w tym przypadku, swój azyl znalazł u pewnej Pani która przygarnia psy, ale ona w tym czasie miała dużą gromadkę innych bezdomniaków, także Yogi musiał nadal szukać pomocy. I w ten sposób Yogi trafił do bezpiecznego azyla jakim jest Hotel dla Psów ,, Dzika Kępa'' w Rzeczenicy (woj. pomorskie). Yogiego wiek jest oceniany na około 4 lata ,jest to pies bardzo pozytywny ,bardzo radosny ładnie chodzi na smyczy jest przyjazny dla opiekunów,toleruje koty jeśli mu nie wchodzą w drogę ,bywa zaczepy do psów ,ale potrafi się zgrać . To wulkan energie który potrzebuje dużo ruchu.Nadaje się do starszych dzieci .Yogi od ponad roku przebywa w Hotelu jako bezdomniak, czekając na własny dom.
Yogi został zaszczepiony, odpchlony oraz wykastrowany.

Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Nie wydajemy psów na łańcuch ani do kojca.
Yogi, to pies w którym szybko się zakochasz, a on odda Ci całą swoją psią miłość! Niech Yogi zostanie Twoim najlepszym przyjacielem!

Kontakt w sprawie adopcji
Marzena 886 186 453
Hotelik- Magda 697 503 089Data dodania: 2016-12-19

Data wygaśnięcia: 2044-05-05


Inne oferty