facebook

PIĘKNE KOCIAKI MAINE COON FPL

[ Sprzedam ] Sprzedam

Cena
1 700,00 zł
Wygasa
24 lat ( czw 21 lip 2044 18:26:43 )
Miejscowość
ŁODZ (Łódzkie)


1483 0
  • Ilość:

    4


Moniando*PL - to domowa hodowla cudownych kotów rasy Maine Coon (Mco) zarejestrowana w najwiekszej na świecie organizacji skupiającej kluby i stowarzyszenia FiFe.( Federation Internationale Feline) .Koty to moją wielka miłość i pasja, której oddaję sie całym sercem.
Wszystkie dorosłe koty i kocięta mieszkają i wychowują się razem z nami pod czujnym okiem i stałą opieką. Jadąc do nowych domków kocięta nauczone są korzystania z kuwety , są bardzo rozpieszczone i zsocjalizowane tak , aby w przyszłości sprawiać wiele radości swym nowym właścicielom.
Każdy kociak opuszczając mój dom otrzymuje dużą wyprawkę , książeczkę zdrowia, rodowód FiFe , jest 2 razy zaszczepiony i 2 razy odrobaczony oraz posiada mikrochip.
Dla swoich kociaków poszukuję domu , w którym kociak będzie traktowany z miłością i odpowiedzialnością ...ja zaś..zawsze służę radą i pomocą w razie potrzeby.
Kociaki z miotu "E" - urodzone - 23.11.2016r. –są po wysoko utytuowanym ojcu > Grand Internationale Champion > GIC. DENIM Adma*PL oraz matce BONITA CattusCaelo* PL.
Serdecznie zapraszam do odwiedzin w hodowli gdzie można w naturalnych warunkach poznać nasze koty.
Więcej informacji pod nr.tel.518 718 913 .
Zapraszam również do galerii zdjęć kociaków na
http://hodowla-moniando-pl.webnode.com/.
oraz na stronie Facebook - Monika Waleńczyk.


Data dodania: 2017-03-06

Data wygaśnięcia: 2044-07-21


Inne oferty