facebook

Osia około roczna kotka do adopcji

[ Oddam ] Za darmo

Cena
1,00 zł
Wygasa
23 lat ( sob 21 lut 2043 11:47:29 )
Miejscowość
(Mazowieckie)


1883 0

Osia ma około roku, jest zdrowa, wysterylizowana i zaszczepiona. Została znaleziona na terenie hotelu na południowym Mazowszu, gdzie za pomocą uroku osobistego próbowała zdobyć coś do jedzenia, a w dalszej perspektywie zainteresować gości swą osóbką na tyle, by dali jej choć DT. Z jedną osobą jej się udało :)

Kotka jest bardzo proludzka: chętnie towarzyszy opiekunowi w codziennych czynnościach (zaliczyła już kąpiel w wannie, o mało nie została zamknięta w lodówce, próbowała też usmażyć się na płycie kuchennej i zwiedziła więcej półek w domu, niż wszyscy pozostali rezydenci łącznie). Układanie się na kolanach i na kołdrze to norma. Jest też bardzo ciekawska, żywa i skora do zabawy. Nieposkromiona rozrabiaka, uwielbia mordować myszki albo skakać za piłeczką. Będzie miłym towarzyszem zabaw dla dziecka, ale starszego (tak od sześciu lat), ponieważ w zabawie potrafi się zagalopować i "poluje" na rękę lub nogę opiekuna z użyciem ząbków i pazurków. W stosunku do innych kotów Osia jest neutralna: nie okazuje wrogości, ale też nie szuka ich towarzystwa.

Umaszczenie: czarna z białym
Data urodzenia: 2014
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak, ale starszymi
Inne koty: tak
Psy: nie sprawdzono
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Kotka jest podopieczną Fundacji Jokot i to z przedstawiciel Fundacji odbywa wizytę przedadopcyjną oraz podpisuje umowę adopcyjną z domkiem.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@jokot.pl
nr telefonu 600 235 289


Data dodania: 2015-10-07

Data wygaśnięcia: 2043-02-21


Inne oferty