facebook

Nowy dom szansa na dalsze życie

[ Oddam ] Za darmo

Cena
1,00 zł
Wygasa
23 lat ( 7 18 sty 2043 11:01:29 )
Miejscowość
(Pomorskie)


1965 0

Szukam odpowiedzialnego domu dla dwóch starszych kotów – rudego kocurka Faworka i czarno-białej kotki Gribbo. Koty mieszkają w leśnej osadzie na Kaszubach – bywam tam wakacyjnym gościem, ale jestem upoważniona przez właścicielkę zwierząt do poszukiwania im nowego domu. Powód : ich życie w każdej chwili może się skończyć w paszczy gospodarskiego psa ( taki los spotkał już kilka innych kotów z tego, niegdyś dość licznego, stadka) - z powodów „różnych” swoboda psów nie zostanie ograniczona – ratunkiem dla tych przemiłych kotów jest tylko nowy, bezpieczny i odpowiedzialny dom.
Oba koty w młodych latach były mieszkaniowo-dworowe , ale od wielu lat mieszkają tylko na dworze.

Z różnych powodów tracą kolejne azyle , ostatnio mają tylko zimną szopę. Szukam dla nich domu „wychodzącego” w bezpiecznej okolicy, choć myślę, że Faworek potrafiłby się odnaleźć i w domu „ niewychodzącym”.

Faworek ma około 11 lat, jest wykastrowany. Ogólnie zdrowy, ale „ do zrobienia są zęby”, ma też przewlekłe zapalenie spojówek.
Kot przyjazny ludziom i zwierzętom, miły, lgnący do człowieka.

Gribbo ma 10 lat. Jest wysterylizowana. Ma nawracający problem z opuszkami łapek i również zapalenie spojówek.
Jest również bardzo proludzka, lubi się tulić, choć czasem użyje łapki by zakończyć pieszczoty ( raczej nie do domu z małymi dziećmi).

Koty zostaną wydane po zawarciu umowy adopcyjnej.

Kontakt – najlepiej na email:adawi@tlen.pl; Tel: 608402574 ( często nie mogę odebrać z powodu pracy – odpowiem na SMS-a)


Data dodania: 2015-09-03

Data wygaśnięcia: 2043-01-18


Inne oferty