facebook

Niunia i Gina. Cudowne, młode, czarne pantery:)

[ Oddam ] Za darmo

Cena
1,00 zł
Wygasa
23 lat ( śr 17 grud 2042 13:21:46 )
Miejscowość
(Mazowieckie)


1851 0

Lgną do człowieka, uwielbiają być głaskane, przytulane i miziane. Chciałyby poocierać się o nogi Opiekuna, poczuć jego dłoń na swoim łebku, zaznać więcej czułości i uwagi. Chciałby mieć swój Dom i swoją Rodzinę. Niestety, w schronisku, mimo serca i opieki, nie mają na to szans. Nie mogą żyć na wolności, przebywać z innymi kotami , ponieważ obie mają wirusa FIV. Spokojnie! On zagraża wyłącznie kotom, nie przenosi się na człowieka oraz inne zwierzęta. Tym bardziej jednak potrzebują spokojnego i kochającego Domu.

Mogą być kocimi jedynaczkami, mogą zamieszkać wspólnie (co jest naszym cichym i wielkim marzeniem), albo zostać towarzyszkami innego zwierzaka. Co ważne obie nie są chore, obecność wirusa nie wpływa na komfort ich życia. Być może wirus nigdy się nie uaktywni, ale dla ich bezpieczeństwa powinny pozostać tzw. kotami niewychodzącymi.

Jeśli więc chciałbyś odmienić ich życie, zapewnić Niuni i Ginie dom pełen miłości - odezwij się do nas! One odpłacą się kochającym mruczeniem do końca swych dni.

Kontakt:
537 046 116
e-mail: szczycienskie.adopcje@gmail.com
Zapewniamy pomoc w transporcie kotek.


Data dodania: 2015-08-02

Data wygaśnięcia: 2042-12-17


Inne oferty