facebook

Nitka-śliczna sunia do adopcji

[ Oddam ] Psy

Cena
0,00 zł
Wygasa
25 lat ( pon 10 paz 2044 22:46:14 )
Miejscowość
Katowice (Śląskie)


1234 0

Nazywam się Nitka. Jestem jeszcze młodą, ok. 4 letnią sunią. Ważę 14 kg. Jeszcze do niedawna moje życie nie wyglądało różowo, zostałam uratowana z jednego z największych schronisk w Polsce z licznymi śladami po pogryzieniach. Na szczęście spotkałam na swojej drodze dobrych ludzi, którzy mi pomogli i dzięki którym zamieszkałam w domu tymczasowym. Tutaj czekam na swoją rodzinę, która mnie pokocha na zawsze i nigdy nie porzuci.
Moja tymczasowa opiekunka opisuje mnie jako miłą, pojętą i mądrą sunię. W domu zachowuję czystość, nie jestem szczekliwa. Uwielbiam za to ruch, bieganie, wariactwa na świeżym powietrzu -dlatego powinnam trafić do aktywnego domku.
W stosunku do nieznanych mi osób na początku jestem trochę nieśmiała ale to szybko mija. Bardzo potrzebuję uwagi, ciepła i troski ze strony człowieka. Poza tym jestem zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana.
Przebywam w woj. Sląskim

Adopcja jest darmowa. Przed adopcją wymagana jest krótka wizyta przedadopcyjna z wolontariuszem oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Nie wydamy suni do budy ani kojca!


Data dodania: 2017-05-26

Data wygaśnięcia: 2044-10-10


Inne oferty