facebook

Moskiewski Pies Stróżujący SZCZENIAKI

[ Sprzedam ] Psy

Cena
2 500,00 zł
Wygasa
25 lat ( pt 02 czer 2045 11:11:44 )
Miejscowość
Iłów (Mazowieckie)


1306 0
  • Ilość:

    1

  • Strona www:

    moskiewskipiesstrozujacy.pl


Szczęśliwe szczenięta (suczki i pieski) z domowej hodowli ORSŁAN urodzone 11 stycznia 2018 roku. Rodzicami zostali: MATKA: AFIJA (AFRODITA IZ DREVNIH MIFOV, import: Białoruś), OJCIEC: PUSZKIN (Plymouth Bestshaigri)z renomowanej rosyjskiej hodowli BESTSHAIGRI, St. Petersburg, Rosja http://www.bestshaigri.ru/. Rodzice szczeniąt do zobaczenia na miejscu w hodowli ORSŁAN (więcej zdjęć i informacji na naszej stronie hodowli: http://www.moskiewskipiesstrozujacy.pl/).
Rasą Moskiewski Pies Stróżujący zajmujemy się od ponad dziesięciu lat, jesteśmy zarejestrowani w Polskim Związku Kynologicznym PKPR. Każdy miot jest u nas wielkim wydarzeniem, dbamy o jakość i zdrowie naszego potomstwa. Jesteśmy hodowlą, dla której podstawą są psy stabilne psychicznie, zdrowe, będące wspaniałymi przedstawicielami tej wyjątkowej rasy.
Szczenięta zostaną pieczołowicie odchowywane w domowych warunkach, w stałym kontakcie z domownikami, w tym z dziećmi oraz innymi zwierzętami. Szczenięta w pełni socjalizowane, odrobaczone, zaszczepione stosownie do wieku, zachipowane, z książeczkami zdrowia oraz rodowodami będą gotowe to opuszczenia hodowli i zamieszkania z nowymi właścicielami nie wcześniej niż po ukończeniu 8 tygodnia życia.
Rasa moskiewski pies stróżujący stworzona została w Moskwie w latach 50.XX wieku w Centralnej Szkole Wojskowej Hodowli Psów Wojskowych i Służbowych, w ośrodku hodowlanym Krasnaja Zwiezda. Wyprowadzona została drogą skrzyżowania wyselekcjonowanych psów 3 ras: owczarek kaukaski, bernardyn, rosyjski łaciaty gończy. Pierwotne i podstawowe przeznaczenie moskiewskiego psa stróżującego zawarte jest w nazwie rasy. To urodzony stróż i w tym zakresie nie musi być szkolony. Staje się też coraz częściej psem rodzinnym. Bezbłędnie ocenia nasze relacje z odwiedzającymi nas gośćmi. Przyjaciół domu nie tylko toleruje, ale i przejawia wobec nich sympatię.Dziedzictwo po przodkach:- odwaga, waleczność i zdecydowanie, pozwalające na skuteczną, aktywną obronę w sytuacji zagrożenia [ owczarek kaukaski ];- inteligencja, łatwość w tresurze, łagodność, spokój i miłość do dzieci [bernardyn];- wytrzymałość, sprawność fizyczna, wzrok i węch [rosyjski łaciaty gończy].
Więcej informacji o rasie, naszych moskalach,a także archiwalne i aktualne zdjęcia szczeniąt na naszej stronie: http://moskiewskipiesstrozujacy.pl/oraz na profilu facebookowym Moskiewski Pies Stróżujący: http://facebook.com/moskiewskipiesstrozujacy
Zachęcamy do kontaktu, zapraszamy do odwiedzania naszej hodowli ORSŁAN w świecie wirtualnym, ale i w realnym. Staramy się zawsze dobierać szczenię do potrzeb zainteresowanych, uwzględniając jego płeć i charakter. Służymy bezpłatnym poradnictwem w odchowaniu szczeniąt. Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami moskali, które przyszły na świat w naszej hodowli i nie tylko. Jesteśmy hodowcami hobbystami, o czym można się przekonać w trakcie korespondencji mailowej z nami, rozmowy telefonicznej, ale przede wszystkim osobistych odwiedzin. I lubimy rozmawiać :-) Zapraszamy.


Data dodania: 2018-01-16

Data wygaśnięcia: 2045-06-02


Inne oferty