facebook

Młodziutka, energiczna Nes - HUSKY ADOPCJA

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
24 lat ( wt 21 kwi 2043 18:58:00 )
Miejscowość843 0

Młodziutka, energiczna Nes - HUSKY ADOPCJA

Młodziutka około 1,5 roczna sunia. W swoim krótkim życiu nie zaznała dużo dobrego.
Nieznajomość rasy doprowadziła do przekazywania jej sobie z rąk do rąk. Mała śliczna kuleczka wyrosła i zaczęła przeszkadzać. Jej żywiołowy charakter i potrzeba sporej dawki ruchu doprowadziło do utraty pierwszego domu. W drugim również nie zagrzała miejsca. Jej zainteresowanie ptactwem zaprowadziło ją na łańcuch i ostatecznie do bram schroniska. Wypatrzona przez dobrych ludzi trafia pod naszą opiekę.
Nes to sunia bardzo wesoła i radosna. Nie ma w niej cienia agresji do ludzi i do zwierząt.
Kocha przytulanie, zabawę i długie spacery. Idealna dla osób aktywnych. Z obecną opiekunką sporo biega i nie ma w niej zmęczenia. Obecnie przebywa w mieszkaniu. Zachowuje czystość i zostaje sama w domu. Nie niszczy, nie wyje, ale w domu zostaje w towarzystwie drugiego hasiora. Kocha dzieci :) Nie toleruje kotów. Pięknie chodzi na smyczy, trochę ciągnie i jest silna.
W samochodzie czuje się jak w domu. Bez problemu pokonuje nawet bardzo długie trasy. To wyrośnięte psie dziecko do pokochania :)
Będzie idealną towarzyszką zarówno dla rodziny z dziećmi, jeśli zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu, jak i osób uprawiających sporty (w, których Nes może towarzyszyć.)
Przebywa w DT w Szczecinku.

Kontakt w sprawie adopcji
Maja 607-524-509Data dodania: 2015-12-05

Data wygaśnięcia: 2043-04-21


Inne oferty