facebook

Masz kota rozrabiakę? Vito zostanie jego towarzysz

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( śr 06 maj 2043 07:57:38 )
Miejscowość
Warszawa (Mazowieckie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


1520 0

Vito jest zbójeckim kotem z zabawną maską na pyszczku. Poluje na stopy, podkrada jedzenie, przekopuje wybrane kwiatki (unicestwił już 1/3 mojego parapetu i na razie powstrzymuje się przed kolejnymi zniszczeniami). Uwielbia się też bawić - szaleć z wędkami czy myszkami, biegać za piłkami czy kulkami papieru. Na noc trzeba tylko schować wszystkie te akcesoria, bo inaczej Vito przypomni sobie o nich koło 3-4 rano ;)

Jest łajdakiem, ale o słodkim sercu. Uwielbia się przytulać, rozdaje buziaczki, mruczy głośno jak traktor i zawsze porzuci zabawę na rzecz głaskania. Chętnie śpi na człowieku, im bliżej tym lepiej - nie zadowala się spaniem w stopach, on chce być blisko, najlepiej na szyi.

 

Mimo dostania już setki razy łapą po pysku - wciąż niezrażony próbuje nawiązać przyjaźń z moją kotką. Zachęca ją do ganianek i stara się zasnąć jak najbliżej jej, mimo jej warków i posykiwań. 

Nie ma w sobie w ogóle agresji, moja dwuletnia córka może go nosić i tulić, a Vito nawet nie miauknie - a nawet wydaje się zadowolony.

 

Jest młody, ma ok. pół roku. Na razie raz odrobaczony - przed adopcją planuję go jeszcze raz odrobaczyć, zaszczepić i wykastrować. Jeśli się z tym nie wyrobię - nowy dom będzie zobowiązany do kastracji kociaka. Bez problemu korzysta z kuwety (z każdym żwirkiem), je wszystko i dużo.

Szuka domu z innym kotem lub człowiekiem, któremu nie będzie przeszkadzać jego wariacka natura.

Mieszka w Warszawie, ale do dobrego domu może dojechać i dalej.


Kontakt tylko mailowy, willow_wierzbowlosa@o2.plData dodania: 2015-12-20

Data wygaśnięcia: 2043-05-06


Inne oferty