facebook

Mars, cudowny pies, aktywny szuka domu! Poznaj jeg

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( sob 10 paz 2043 10:19:16 )
Miejscowość832 0

Mars, cudowny pies, aktywny szuka domu! Poznaj jego historię!

Jestem Mars!
Wcześniej miałem Pana pijaka, dbał o mnie i kochał lecz tylko czasami za dużo wypił.
Pan zmarł, a ja trafiłem do Gaju.
Moje początki nie należały do łatwych, nie rozumiałem dlaczego tutaj trafiłem, przecież tak bardzo Go kochałem. A on? A on po prostu odszedł i mnie zostawił.
Pokazywałem ząbki wszystkim, którzy chcieli się do mnie zbliżyć. Lecz kilku z Nich nie dało za wygraną Grzegorz i Klaudia przychodzili do mnie i "pracowali" nad moim zaufaniem do innych.
Nie ukrywam trochę to trwało ale przyniosło efekty, już nie szczerze ząbków.. Noo dobra tylko czasami ale to tylko wtedy gdy naprawdę coś mi się nie spodoba, nie lubię np. gdy ktoś próbuje zabrać mi jedzonko, wcześniej z nim było ciężko więc teraz je bronie i jem bardzo łapczywie.
Uwielbiam spacery, te na smyczy i te bez. Na których mogę sobie pobiegać, poskakać, pobawić się z innymi psami. Bo je też toleruje chociaż na początku wszystkie chciałem zjeść :)
Chociaż muszę uprzedzić przy zapinaniu smyczy lubię sobie powarczeć ale spokojnie nie ugryzę ja po prostu lubię sobie pogadać.
Kocham pakować się na kolanka i wyć razem z człowiekiem, na serio gdy Ty zaczniesz wyć tak wiesz po psiemu, to ja też zacznę :P
Jestem dosyć aktywnym psem, odnajduje się nawet w bikejoringu (pies+rower) i canicrossie (pies+człowiek biegną).
Wszyscy mówią, że schronisko mi nie służy, bo to prawda chudnę z dnia na dzień. Bardzo potrzebuje nowego domu gdzie będę miał swojego Pana, swój kocyk, swoją miskę <3"
Mars ma ok 9 lat.

Kontakt w sprawie adopcji:
Schronisko w Gaju koło Śremu (Wielkopolska) 661 222 200
605 919 696 - Grzegorz
509 273 709 - Ania
881 473 681 - IwonaData dodania: 2016-05-25

Data wygaśnięcia: 2043-10-10


Inne oferty