facebook

Luki prosi o dom i rodzinę na całe życie

[ Schroniska, Fundacje, Organizacje i Stowarzyszenia ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
25 lat ( pon 27 lut 2045 19:51:53 )
Miejscowość
Koszalin (Pomorskie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


1002 0

Luki - psina w typie owczarka (trochę mniejszy od owczarka) poszukuje dobrego, odpowiedzialnego, kochającego domu na całe życie.

Potrzebuje rodziny, osoby, która go pokocha i nigdy nie zawiedzie. Luki ma ok. 4lata. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.  Chętnie się bawi, nawet zachęca inne psiaki do wspólnej zabawy. Bardzo łagodny, radosny, pogodny, uwielbia pieszczoty, Ładnie chodzi na smyczy.

W pierwszych chwilach, w stosunku do nowo poznanych ludzi może być troszkę nieufny, ale szybko nawiązuje kontakt przez to, że jest dość przekupny :)

Luki może zamieszkać z dziećmi.

Luki obecnie przebywa w hoteliku dla psów w okolicy Chojnic (w Gwieździnie, woj. pomorskie) , w którym czeka na swoją rodzinę, która go zabierze stamtąd i stworzy dla niego prawdziwy dom, a on odwdzięczy się poprzez swą psią miłość i przyjaźń :)

Szukamy dla niego domu tylko w warunkach domowych (nie może mieszkać w budzie, ani w kojcu, ani na łańcuchu, ani w pomieszczeniu gospodarczym).

Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu dla tego pięknego psa domu na całe życie.

Jeśli znajdzie się dom gdzieś w Polsce, możemy pomóc w zorganizowaniu transportu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o Lukim lub w sprawie adopcji proszę kontaktować się z Marzeną pod numerem 510 146 266.Data dodania: 2017-10-13

Data wygaśnięcia: 2045-02-27


Inne oferty