facebook

Lenka – śliczna, młoda, łagodna suczka szuka domu

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
24 lat ( pon 13 lip 2043 21:58:47 )
Miejscowość793 0

Lenka – śliczna, młoda, łagodna suczka szuka domu

Imię: Lena
Rasa: mieszaniec
Płeć: samica
Wiek: ok 3 lata
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: nie*
Płodność: jeszcze nie sterylizowana*
*(wizyta u weterynarza zaplanowana na marzec)
Czipowanie: nie
Miejsce pobytu: okolice Mszany Dolnej
Stosunek do psów i kotów: bardzo dobry
Stosunek do dzieci: bardzo dobry

Lena jest młodziutka (ok. 3 lata) suczka średniej wielkości (ok. 20 kg). Przybłąkała się do nas w ubiegłe wakacje – najprawdopodobniej została porzucona przez poprzednich właścicieli.
Jej stan pozostawiał wiele do życzenia – brudna, zapchlona i przerażona. Okazało się również, że spodziewa się szczeniaków. Na szczęście dla wszystkich psiaków udało nam się znaleźć odpowiednie domy.

Z początku była bardzo przestraszona. Gdy się ją wołało reagowała tak jakby oczekiwała kary – podkulała ogon lub kładła się na grzbiecie. Z czasem zaczęła traktować nas z większym zaufaniem i pokazała swoje radosne oblicze. Ma spokojny charakter, jest cierpliwa i inteligentna. Lubi pieszczoty i lubi być w centrum uwagi, ale nie jest nachalna. Mimo łagodnego usposobienia czujnie pilnuje domu. Nie przepada za spacerami na smyczy, zdecydowanie woli biega po ogrodzie.
Bardzo chcielibyśmy, aby Lena została z nami na stałe, jednak posiadamy już dwa psy i koty (w tym starszego, schorowanego boksera). Na dodatek mieszkamy w dwóch miejscach, dlatego ciągle jesteśmy w „rozjazdach”, co nie służy psiakom i stanowi dla nas niemałą logistyczną zagwozdkę.
Lena wiele w swoim życiu przeszła, stąd zależy nam na znalezieniu dla niej odpowiedzialnych, cierpliwych i kochających ludzi.
Suczka została odrobaczona. Z początkiem marca Lenę czeka wizyta u weterynarza celem sterylizacji i uzupełnienia szczepień . Dobrze toleruje inne zwierzęta. Nie jest agresywna w stosunku do dzieci. Nie brudzi w domu, nie powinna także „demolować” domu pod nieobecność właścicieli (nigdy jej na tym nie przyłapaliśmy, ale trzeba pamiętać, że zostawała z dwoma innymi psiakami). Byłoby idealnie, gdyby Lena zamieszkała w domu, aniżeli w mieszkaniu (zdecydowanie przywykła do domu i ogrodu).
Istnieje możliwość odebrania Leny z Krakowa, a także uprzednie „zapoznanie” się z suczką.

Kontakt telefoniczny:
Ewelina 692 897 349Data dodania: 2016-02-26

Data wygaśnięcia: 2043-07-13


Inne oferty