facebook

Łagodna, mądra i spokojna malamutka Kala szuka dom

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
24 lat ( pon 09 lut 2043 11:14:08 )
Miejscowość830 0

Łagodna, mądra i spokojna malamutka Kala szuka domu!

KALA to spokojna, zrównoważona suczka w typie malamuta Ma 4 lata. Jest łagodna, kontaktowa lubi głaskanie i bliskość człowieka. Nie ma w niej agresji do ludzi ani do psów. Za suczkami nie przepada. Akceptuje koty, z którymi obecnie dzieli podwórko. Kala nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.
Sprawdzi się idealnie jako towarzysz długich spacerów, które uwielbia jak również wspólnych zabaw w ogrodzie ze swoją ulubioną piłeczką. Nie jest sunią wymagającą bardzo dużej dawki ruchu. Raczej wytonowana i spokojna.
Ładnie jeździ samochodem i równie ładnie chodzi na smyczy na widok, której z radości podskakuje bo to oznacza spacerek. Uwielbia wodę oraz pływanie.
Kala to bardzo mądra sunia. W lot łapie komendy i doskonale wie czego się od niej wymaga. Wielki puchaty łasuch, który za smakołyka jest w stanie zrobić wszystko. Uwielbia pieszczoty szczególnie za uszkiem i po brzuszku śmiejąc się przy tym całym ślicznym pysiem. Kala mieszkała w mieszkaniu w bloku i przebywa w kojcu. Nie wyje , nie niszczy. Cudnie gada do pustej miski prosząc o jej napełnienie. To wspaniała ciepła sunia spragniona miłości i ponad wszystko kochająca człowieka. Będzie wspaniałym oddanym przyjacielem dla milośnika tej pięknej rasy, ale i dla każdego kto ją pokocha.
Jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona.

Przebywa w Jeleniej Górze
Kontakt w spawie adopcji
Maja 607-524-509Data dodania: 2015-09-25

Data wygaśnięcia: 2043-02-09


Inne oferty