facebook

labrador śliczne dziewczynki gotowe do spacerów

[ Sprzedam ] Sprzedam

Cena
1 500,00 zł
Wygasa
23 lat ( wt 28 kwi 2043 18:29:18 )
Miejscowość
Chotów (Świętokrzyskie)


1681 0
  • Ilość:

    2

  • Strona www:

    www.passiondog.pl


Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca dwie śliczne czarne dziewczynki labradora. Rodzice szczeniąt z wspaniałym pochodzeniem i osiągnięciami wystawowymi.

Z urodzonych w dniu 02.08.2015 przez naszą sunię BEACH PARTY Sykstus na nowe domy czekają dwie śliczne dziewczynki OFELIIA i ORINOCO . Ojcem szczeniąt został Mł.Ch.Pl, Ch.Pl i Ch.SK CZILU Ta Bajka.

Rodzice szczeniąt całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by szczeniaczki nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.

Zapraszamy do zakupu szczeniąt, które są już zaszczepione i trzykrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Canivera.

Pamiętaj, że jedynie Związek Kynologiczny w Polsce jest zrzeszony w międzynarodowej federacji kynologicznej FCI i JEDYNIE dokumenty hodowlane wydane przez nasz Związek są legalnie honorowane w Polsce i poza granicami.Data dodania: 2015-12-12

Data wygaśnięcia: 2043-04-28


Inne oferty