facebook

labrador śliczne biszkoptowe szczenięta ZKwP/FCI

[ Sprzedam ] Sprzedam

Cena
2 200,00 zł
Wygasa
24 lat ( pon 28 mar 2044 20:39:22 )
Miejscowość
Chotów (Świętokrzyskie)


1254 0
  • Ilość:

    4

  • Strona www:

    www.passiondog.pl


Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca szczenięta labradora urodzone w dniu 02.10.2016 r. Mamy tylko 1 chłopaka i 3 dziewczynki, wszystkie biszkoptowe:-)

Rodzice szczeniąt z wspaniałym pochodzeniem i osiągnięciami wystawowymi. Ojcem szczeniąt został Mł.Ch.Pl, Ch.Pl i Ch.SK CZILU Ta Bajka a mamą nasza medalistka wystawowa ZORAYAH Górska Fantazja.

Rodzice szczeniąt całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by szczeniaczki nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które w chwili odbioru będą zaszczepione stosownie do wieku i trzykrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Canivera.

Pamiętaj, że jedynie Związek Kynologiczny w Polsce jest zrzeszony w międzynarodowej federacji kynologicznej FCI i JEDYNIE dokumenty hodowlane wydane przez nasz Związek są legalnie honorowane w Polsce i poza granicami.Data dodania: 2016-11-11

Data wygaśnięcia: 2044-03-28


Inne oferty