facebook

labrador śliczne biszkoptowe szczenięta ZKwP/FCI

[ Sprzedam ] Sprzedam

Cena
1 500,00 zł
Wygasa
24 lat ( pon 28 grud 2043 17:06:22 )
Miejscowość
Chotów (Świętokrzyskie)


1560 0
  • Ilość:

    8

  • Strona www:

    passiondog.pl


Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca biszkoptowe szczeniaki labradora, których rodzice mają wspaniałe osiągnięcia wystawowe i niesamowite pochodzenie, oparte na najlepszych angielskich liniach.

W dniu 04.07.2016 nasza sunia WILD HONEY Leminiscatus urodziła 7 biszkoptowych Krasnoludków i ich biszkoptową Królewnę Śnieżkę.

Ojcem szczeniąt, po raz pierwszy, został CH.Pl. Mł.CH.Pl MILLENNIUM Bella Mare. Rodzice szczeniąt całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by szczeniaczki nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które w chwili odbioru będą zaszczepione stosownie do wieku i kilkukrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Canivera.

Pamiętaj, że jedynie Związek Kynologiczny w Polsce jest zrzeszony w międzynarodowej federacji kynologicznej FCI i jedynie dokumenty hodowlane wydane przez nasz Związek są legalnie honorowane w Polsce i poza granicami.
Uwaga Podana cena dot. pieska niewystawowegoData dodania: 2016-08-12

Data wygaśnięcia: 2043-12-28


Inne oferty