facebook

labardor śliczne biszkoptowe szczenięta ZKwP/FCI

[ Sprzedam ] Sprzedam

Cena
2 300,00 zł
Wygasa
25 lat ( 7 16 lip 2045 00:40:14 )
Miejscowość
Chotów (Świętokrzyskie)


693 0
  • Ilość:

    7

  • Strona www:

    www.passiondog.pl


Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca śliczne biszkoptowe szczenięta labradora urodzone w dniu 16.02.2018 r. Mamy 1 ślicznego chłopaka i 6 pięknych dziewczynek.

Ich rodzice mają wspaniałe pochodzenie i wybitne osiągnięcia wystawowe. Ojcem jest piękny, niesamowicie dobrze rokujący młody reproduktor WINTER LIGHT Leminscatus, który ma już na swoim koncie tytuły m.in. BEST JUNIOR i Zwycięstwo Młodzieży a mamą nasza medalistka wystawowa WILD HONEY Leminscatus.

Rodzice całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by ich dzieci nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii. Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które w chwili odbioru będą zaszczepione stosownie do wieku i kilkukrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce i otrzymają wyprawkę firmy Delcon.

Pamiętaj, że JEDYNIE Związek Kynologiczny w Polsce jest zrzeszony w międzynarodowej federacji kynologicznej FCI i JEDYNIE dokumenty hodowlane wydane przez nasz Związek są legalnie honorowane w Polsce i poza granicami.Data dodania: 2018-03-01

Data wygaśnięcia: 2045-07-16


Inne oferty