facebook

labardor dorosła biszkoptowa suka

[ Sprzedam ] Sprzedam

Cena
2 500,00 zł
Wygasa
24 lat ( 7 21 sier 2044 09:17:01 )
Miejscowość
Chotów (Świętokrzyskie)


1318 0
  • Ilość:

    1

  • Strona www:

    www.passiondog.pl


Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca śliczną i starannie odchowaną biszkoptową suczkę labradora urodzoną w dniu 04.12.2015, która jest już do odbioru. Jej ojcem jest niesamowity Interchampion CARPENNY YALE AT PHILIPSTOWN a mamą nasza sunia ZORAYAH Górska Fantazja. Jej rodzice są całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by ich szczeniaczki nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.

Zapraszamy do zakupu suczki, która jest już zaszczepiona i kilkukrotnie odrobaczona. Ma ona rodowód FCI-ZKwP o/Kielce. Ta śliczna dziewczyna będzie wspaniałym członkiem rodziny, której odda całe swoje serce. Zapraszamy na stronę hodowli passiondog:-)

Pamiętaj, że jedynie Związek Kynologiczny w Polsce jest zrzeszony w międzynarodowej federacji kynologicznej FCI i JEDYNIE dokumenty hodowlane wydane przez nasz Związek są legalnie honorowane w Polsce i poza granicami.Data dodania: 2017-04-06

Data wygaśnięcia: 2044-08-21


Inne oferty