facebook

labardor biszkoptowe sunie już do odbioru ZKwP

[ Sprzedam ] Sprzedam

Cena
2 200,00 zł do negocjacji
Wygasa
24 lat ( sob 30 kwi 2044 19:54:29 )
Miejscowość
Bytom (Śląskie)


1316 0
  • Ilość:

    2

  • Strona www:

    www.passiondog.pl


Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca śliczne szczenięta labradora urodzone w dniu 02.10.2016 r. Mamy już tylko 2 dziewczynki, obie biszkoptowe:-)

Rodzice szczeniąt z wspaniałym pochodzeniem i osiągnięciami wystawowymi. Ojcem szczeniąt został Mł.Ch.Pl, Ch.Pl i Ch.SK CZILU Ta Bajka a mamą nasza medalistka wystawowa ZORAYAH Górska Fantazja.

Rodzice szczeniąt całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by szczeniaczki nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.

Zapraszamy do zakupu szczeniąt, które są już gotowe do odbioru, są zaszczepione stosownie do wieku i trzykrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Canivera.

Pamiętaj, że jedynie Związek Kynologiczny w Polsce jest zrzeszony w międzynarodowej federacji kynologicznej FCI i JEDYNIE dokumenty hodowlane wydane przez nasz Związek są legalnie honorowane w Polsce i poza granicami.Data dodania: 2016-12-14

Data wygaśnięcia: 2044-04-30


Inne oferty