facebook

Koksik dostał szansę na lepsze życie, cudny psiak

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( sob 25 lip 2043 10:24:07 )
Miejscowość874 0

Koksik dostał szansę na lepsze życie, cudny psiak do adopcji!

Koks całe swoje życie spędził na łańcuchu. Czasami się zerwał, poszczekał i przeszkadzał sąsiadowi... Ten przyszedł raz do sklepu, kupił trutkę, którą chciał otruć Koksika.
Zabrałyśmy Koksa, aby nie skonał w męczarniach. Teraz szuka nowego domku, może mieszkać na podwórku. Jest wesołym psiakiem.
Niestety żyjąc w takich warunkach miał ograniczoną ilość bodźców i teraz kiedy wreszcie poznaje świat, nie do końca radzi sobie z takim natłokiem nowych i zupełnie nieznanych rzeczy na około, co przekłada się na szczekliwość.
Podobnie jest z kontaktami z ludźmi, Koks jest tak spragniony ludzi i możliwością miziania oraz tulenia, że bardzo mocno emocjonuje się tymi chwilami.
Ktoś kto adoptuje psiaka, musi pokochać go ale mądrze i od razu uczyć samodzielnego zostawania w domu. Nad tymi rzeczami można pracować pod okiem behawiorysty, a nawet trzeba by polepszyć samopoczucie psa, by lepiej radził sobie z własnymi emocjami.
Koks to młody psiak, ma około 3 latka, dobrze rokujący, przy zaangażowaniu nowej rodziny w jego resocjalizację pod okiem behawiorysty, szybko nastąpi poprawa w jego zachowaniu i będzie to psiak całkowicie oddany człowiekowi. Koksik czeka na dom w hoteliku.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: 695491549, 503603501Data dodania: 2016-03-09

Data wygaśnięcia: 2043-07-25


Inne oferty