facebook

Kochany, ułożony Kubuś, ogromny przytulak szuka do

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( czw 25 grud 2042 15:59:39 )
Miejscowość1671 0

Kochany, ułożony Kubuś, ogromny przytulak szuka domu

Kubuś spędził długie miesiące, a może nawet lata, na polu przy blaszanej beczce, narażony na atak dzików. W tym czasie cierpiał głód, brak wody, samotność, mróz i śnieg w zimie, palący żar słońca latem, przed którym nie można było nigdzie się skryć. Piesek widział tylko pola i swojego towarzysza niedoli, drugiego psa.
Czasami pojawiała się właścicielka, aby przynieść jakieś zlewki z obiadu lub spleśniały chleb namoczony w wodzie. Tak by się toczyło dalej jego życie, gdyby nie kilka osób, które zobaczyły jego tragedie. Po ich interwencji Kubuś został przeniesiony na podwórko właścicielki, niestety dalej na łańcuch na 24 godziny, dalej był niechciany i niekochany. Wskutek zaniedbania Kubusiowi zaczęła się wrastać obroża, powstała krwawiąca rana, właścicielka była tak leniwa, ze nawet nie smarowała mu rany maścią , która jej zostawiono. Konieczne było pilne zabranie go i danie do hoteliku, w którym przebywa od m-ca lipca bieżącego roku. Rana jest już zagojona i zaczęła porastać sierścią.
Kubuś to kochany, ułożony psiak, przymilak i miziak. Szukamy mu dobrego domku, gdzie będzie na zawsze otoczony miłością i opieką. Hotel to jest przejściowe rozwiązanie, nawet najlepszy nie zastąpi dobrego domu, Kubuś potrzebuje mieć swojego człowieka, któremu odda cale swoje psie serduszko. Adopcja tylko po zgodzie na wizytę przed- i po- adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt: 834 406 917, 602 212 899.Data dodania: 2015-08-10

Data wygaśnięcia: 2042-12-25


Inne oferty