facebook

Karmelkowa słodycz, malutki SZCZENIAK do adopcji!

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( wt 31 mar 2043 21:44:45 )
Miejscowość999 0

Karmelkowa słodycz, malutki SZCZENIAK do adopcji!

Sunia wraz z reszta rodzeństwa została znaleziona w lisiej norze.Sunia ma 10 tyg jest odrobaczona ,oraz zabezpieczone przeciwko pchłom i kleszczom.Z książeczka zdrowia.
Sunia jest uosobieniem ciszy i spokoju. Preferuje mniej dynamiczne rozrywki, lubi leżeć obok człowieka i drzemać liżąc co jakiś czas po ręku dla przypomnienia o swojej obecności. Preferowany dom to taki, który nauczy ją wiekszej pewnosci siebie i obdaruje duza ilością miłości.
Jak to maluszek lubi zabawy i przytulanie. Straszna z niej przytulanka .Nie odstępuje człowieka na krok.Uwielbiam wylegiwać sie na kanapię , wtulona w człowieka. Na pewno wyrosnie na wspaniałą towarzyszkę życia.Szukamy jej domu najlepszych z najlepszych by już zawsze była bezpieczna i szczęśliwa.
Sunia załątwia się na spacerach, nie ma skłonności do niszczenia. Wnioskując po jej mamie, będzie sięgać zaledwie do kolan.
Adopcja psiaka to zobowiązanie na koleje kilkanaście lat, decyzja musi być dobrze przemyślana. Zapraszamy do kontaktu jedynie osoby pełnoletnie.
Sunia szuka wyrozumiałego, kochającego domu! Człowieka, który będzie Kochał, uczył i dbał. Człowieka,którego nie przerazi i się ewentualnymi psotami szczeniaka.
Sunia nie zostanie wydana na podwórko!
Obowiązuje procedura adopcyjna.

Proszę o kontakt po godzinie 16.00 Pod numerem tel : 508-400-971Data dodania: 2015-11-14

Data wygaśnięcia: 2043-03-31


Inne oferty