facebook

Julka – największa przylepa na świecie szuka domu

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
25 lat ( pon 29 maj 2045 02:46:12 )
Miejscowość
Raszyn (Mazowieckie)


854 0
  • Ilość:

    1


Julka – największa przylepa na świecie szuka domu na zawsze.
Kochani! Jula to dorosła kotka (7 lat) o niesamowitej potrzebie bliskości z człowiekiem. Jeżeli pragniesz kota – przylepy któremu możesz poświęcić codziennie nieco czasu na czułości i pieszczoty, Julka nie będzie niczego więcej od Ciebie oczekiwała (poza miseczką dobrej, suchej karmy i czystą kuwetą ???? ). 
Julka nie może pozostać w obecnym domu ze względu na jej niezwykle łagodny charakter co skutkuje atakowaniem jej przez inne koty. Z tego powodu szukamy dla Julki domu bez innych zwierząt. 
Kolejną przyczyną dla której szukamy nowego domu dla tej przemiłej kotki jest bardzo zły stan zdrowia jej obecnej opiekunki – starszej pani, która coraz więcej czasu spędza w szpitalu. Niestety cała nasza rodzina i znajomi mają koty, Julka przez nikogo, kogo znamy, nie może zostać przygarnięta. 
Kotka jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, zdrowa i załatwia się tylko do kuwety. Najchętniej sypia w łóżku właściciela, jest bardzo kontaktowa, ufna, dzięki czemu ludzcy goście w domu jej nie stresują, od razu wskakuje na kolana egzekwując kolejną porcję przytulasków. 
Bardzo zależy nam na odpowiedzialnym właścicielu/ach, który ma ustabilizowaną sytuację życiową i szuka przyjaciela do końca jego dni. 
Kontakt w sprawie adopcji – 690021236 (Kasia). Julka obecnie mieszka pod Warszawą (Raszyn - 12 km od centrum)


Data dodania: 2018-01-12

Data wygaśnięcia: 2045-05-29


Inne oferty