facebook

Husky ostatni szczeniak (samiec) z rodowodem FCI

[ Sprzedam ] Sprzedam

Cena
2 000,00 zł
Wygasa
25 lat ( wt 30 maj 2045 20:20:33 )
Miejscowość
Wrocław (Dolnośląskie)


914 0
  • Strona www:

    www.husky-lupusfortunatus.com


WITAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW SIBERIAN HUSKY Miło nam poinformować, że 14.10. 2017 w naszej domowej hodowli prowadzonej z zamiłowaniem, LUPUS AMICUS FCI zarejestrowanej w Opolskim Oddziale Związku Kynologicznego w Polsce urodziło się 6 wesołych i energicznych szczeniąt z doskonałego skojarzenia.

Psią mamą została nasza suczka KAWA Lupus Fortunatus FCI brązowo-oka o umaszczeniu czarno-białym. Zdobywczyni wielu szczytów górskich między innymi: ŚNIEŻKA, ŚNIEŻNIK, PRADZIAD, STÓG IZERSKI, WIELKA SOWA i inne. Aktywny pies dogtrekingu, biegająca w zaprzęgach Klubu Sfora Wrocław. Uczestniczka zajęć dogoterapeutycznych w szkole i przedszkolu wielokrotna medalistka wystaw i zawodów sportowych.

Na psiego tatę wybraliśmy wybitnego przedstawiciela rasy, FIRE IN THE SKY Velnio Malunas brązowookiego Championa Polski o umaszczeniu rudym, o wspaniałej urodzie, stabilnym charakterze i doskonałym pochodzeniu, biegającym w zaprzęgu.

PRAGNIEMY PAŃSTWU ZAOFEROWAĆ OSTATNIEGO PSA (samca) o umaszczeniu rudo-białym.

Pies już do odbioru z metrykami ZKwP już trzykrotnie zaszczepiony na choroby wirusowe. Zapraszamy na Facebooka- Jolanta Kolasa gdzie można śledzić jak szczenięta rosną, oglądać zdjęcia z kolejnych dni ich życia, KONTAKT: TEL 602 46 88 48 i 668 835 866, email: jolakolasa@poczta.onet.pl i tokow@onet.eu

SPRZEDAŻ SZCZENIĘCIA TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE.

Pod wskazanym numerem telefonu udzielamy również informacji o rasie i naszej pasji pracy z psami zaprzęgowymi. Na zdjęciach przedstawiamy szczeniaki oraz ich matkę w czasie wspólnych z nami wycieczek. Szczenięta urodzone u nas są pieczołowicie odchowywane w domowych warunkach, w stałym kontakcie z ludźmi i z pozostałymi naszymi psami. Oddajemy im cały nasz czas i całe serce. Dbamy, by do nowych domów trafiły zdrowe i w jak najlepszej kondycji. Wychowujemy je wspólnie z psią mamą, ucząc poprawnych psich zachowań, właściwego miejsca w psiej sforze i stadzie ludzko-psim, oswajamy ze smyczą i otaczającym światem. Nasze psy są pod stałą opieką weterynarza i psiego dietetyka. Karmione są naturalnym pożywieniem wzbogaconym czeskimi suplementami. Stosujemy wczesną stymulację neurologiczną oraz socjalizację od pierwszych chwil życia z ludźmi, psami i najbliższym środowiskiem.

Wszystkie szczeniaki pochodzące naszej hodowli są chipowane, zaszczepione i odrobaczone zgodnie z harmonogramem. Po przeglądzie Związku Kynologicznego otrzymują metryczkę urodzenia oraz książeczkę zdrowia, Każdy właściciel otrzymuje wyprawkę . Prosimy właścicieli o podpisanie umowy potwierdzającej zawarcie transakcji, aby nasz najcenniejszy żywy skarb uczciwie i bezpiecznie przeszedł w drugie ręce.

NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAKUPU U NAS SZCZENIAKA BEZ METRYKI UPRAWNIAJĄCEJ DO RODOWODU. Wśród przyszłych właścicieli są mile widziani miłośnicy i sympatycy rasy, przyszli wystawcy, osoby aktywnie spędzające czas, marzące o własnym zaprzęgu, rodziny dla których pies stanie się towarzyszem życia. Nie obawiajcie się samotnego zmagania się z możliwymi początkowymi problemami. Z nowymi właścicielami jesteśmy w stałym kontakcie wspierając ich w trudnych chwilach w nowym domu jak i w całym procesie wychowania psa.

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE: www.husky-lupusfortunatus.com jak również na naszym FB Wszystkie zdjęcia i treść są chronione prawem autorskim, nie kopiuj proszę bez zgody HODOWCY Data dodania: 2018-01-13

Data wygaśnięcia: 2045-05-30


Inne oferty