facebook

Gosia, bardzo grzeczna w domu, przyjazna i niekonf

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
25 lat ( czw 31 mar 2044 18:38:39 )
Miejscowość421 0

Gosia, bardzo grzeczna w domu, przyjazna i niekonfliktowa sunia

Dwuletnia suczka – Gośka, w maju tego roku została wyrzucona na jednej z polskich wsi, przy cmentarzu. Na terenie cmentarza mieszkała 5 miesięcy, oszczeniła w tym czasie 7 szczeniąt. Pokonała trudną drogę by wychować swoje dzieci, ukryła się z nimi między grobami. Codziennie musiała je zostawić by zdobyć dla siebie pożywienie. Pewnego dnia gdy wróciła do szczeniąt, dwóch brakowało (zabrał je mieszkaniec wsi i dał im dom). Gośka zdecydowała się przenieść dzieci w inne miejsce i dzięki temu została zauważona. Była skrajnie wyczerpana.
Przebywa w domu tymczasowym, jest po wizycie weterynaryjnej gdzie została zbadana, odrobaczona, zaszczepiona. W najbliższych dniach będzie poddana sterylizacji.
Potrafi podać łapkę, okazuje dosyć dobitnie swoją wdzięczność i tym ujmuje każdego kto ma z nią styczność. Potrafi zachować czystość w domu, nie niszczy mebli, nie hałasuje. Grzecznie leży na posłaniu i czeka aż przyjdzie kolej na spacer a na dworze jest pełna werwy, lubi się bawić, ganiać. Toleruje inne zwierzęta, psy ją trochę interesują a na koty nie zwraca żadnej uwagi.
Szukamy dla niej dobrego domu i świadomego właściciela, który da jej dom już na zawsze a ona na pewno odwdzięczy się wiernością do swojego Pana/Pani.

Tel. 723-491-581Data dodania: 2016-11-14

Data wygaśnięcia: 2044-03-31


Inne oferty