facebook

Genetta genetta młodziutkie ręcznie wykarmione 3 t

[ Sprzedam ] Sprzedam

Cena
4 500,00 zł do negocjacji
Wygasa
24 lat ( sob 30 kwi 2044 11:49:10 )
Miejscowość
(Małopolskie)


2261 0
  • Ilość:

    3


Zeneta zwyczajna i Zeneta Tigrina
witam serdecznie mam państwu do zaoferowania maleństwa Zenety Zwyczajnej i Zeneta Tygrysia . Żeneta Zwyczajna maleństwa maja teraz 3,5 tygodnia są ręcznie karmione kompletnie oswojone karmie je co 3-4 godz specjalnym mleczkiem sprowadzonym tylko dla nich .Zeneta Tigrina w wieku 6 tygodni także oswojone zdjęcie 2 3 4 już jedzą samodzielnie wiec mogą opuścić mój domek do nowych właścicieli
Zeneta to zwierzątko które jest czyste jak kot, zabawne i ciekawskie jak fretka ,szybkie hmmm bardzo szybkie, zanim ja wstanę one już są na pietrze domu ,wspinają się jak małpki, a ich zwinność jest niesamowita ,Potrafia nawet siąść na ramie obrazu jak to robią nie mam pojęcia poprostu tak od a przy tym są tak bezszelestnie i delikatne tylko podziwiać .Ich cętkowane futerko jest milusińskie w dotyku właściwie jakbyśmy dotykali jedwab ..Nie gryzą kabli ani nie niszczą rzeczy ,załatwiają się do kuwety ,myja się ja kotki absolutnie nie śmierdzą tylko w okresie rui mogą zaznaczać swój teren jak każde zwierze, lecz w porównywaniu z kocurem jest to o wiele mniej intensywny zapach .Dieta to kurczaczek ,króliczek ,indyczek, myszki ,jajeczka ,drewnojady ,mącznik czasami owoce .Cena jest bardzo atrakcyjna za tak rzadkie ręcznie wykarmione oswojone maleństwa
Serdecznie Pozdrawiam już 2 maluszki są zarezerwowane .Wiecej informacji udzielę telefonicznie.Oswiadczam ze te zwierzatka nie potrzebują żadnych zezwoleń na terenie RP i Europie .Zwierzatka są moje i można przyjechać wybrać maleństwo lub możliwy dowóz zwierzątka 1zl km .
Ponieważ jest ogromne zainteresowanie Odp na najczęściej zadawane pytania
Czy nieoswojone są agresywne .
Tak bardzo dlatego są 3 kategorie ręcznie wykarmione najlepsze na pupila domowego
Oswojone dobre do hodowli
Nie oswojone tylko dobre do życia na wolności lub wielkim wybiegu
Czy one linieją nie proszę państwa nie linieją nie zmieniają ubarwienia sierść jest strasznie króciutka są jedwabiście gładkie
Czy zaprzyjaźnią się psem kotem .Tak uwielbiają towarzystwo innych zwierząt i są bardzo ich ciekawskie i uwielbiają się bawić .
Czy mogę je puszczać do ogrodu .Nie jeśli nie ma tam zamkniętego wybiegu maga uciec i nie poradzą sobie na wolności ,w szelkach mogą wychodzić lecz tylko ustronne miejsca .
Czy niszczą rzeczy .Nie nic nie gryzą, nic nie niszczą tylko mogą zrzucić coś .
Czy mogą mieszkać w bloku . Tak ale okna musza byc zabezpieczone i absolutnie nie mogą być trzymane w klatce potrzebują przestrzeń żeby się wybiegać .
Czy lubią dzieci .Oczywiscie ze tak ,jak wspomniałam będą chciały się bawić z wszystkimi wszystkim .
Czy to jest zwierzątko na kolana . Nie one nie lubia czuć się skrępowane, tak jak kot przyjdzie kiedy chce ,i już my się dostosujemy do nich nic na sile przyjdzie usiąść na kolana OK nie przyjdzie nie zmuszajmy .
Czy śpią w łóżku .Tak śpią tam gdzie wybiorą sobie miejsce .
Czy to czyste zwierzęta . Tak bardzo
Czy są chorowite .Nie nie są i żadnych szczepionek absolutnie nie wolna im dawkować jest udowodnione ze mogą od nich umrzeć .Dla kogo jest to zwierzątko najlepsze .Dla ludzi kochających zwierzęta tak jak każde inne zwierze ..
Czy mogę je samo zostawiać w domu .Tak i nic nie pogryza ,nie będą głośne ,nawet nikt nie usłyszy najmniejszego szelestu ,No chyba ze coś spadnie z półki bo tam przechodziły .
Czy muszę mieć dla nich klatkę .Nie absolutnie nie wystarczy gdzieś postawić domek dla kota lub taki drapak z domkiem .
Czy są to głośne zwierzęta .Nie czasami poszczekują, ale jest to ciche nie tak jak pies .
Widziałem je za tańsza cenę dlaczego taka cena . Tak tez widziałam rozmawiałam i nawet kiedyś chciałam kupić tylko był jeden problem "Do oswojenia " proszę złapać dzikiego kota i sobie go oswoić nie realne i tak samo u Żenet one nie będą oswojone jeśli nie są karmione od pierwszych dni tyg życia a jeśli jeszcze te maluch są z odłowu prawdopodobnie zdechną ze stresu tęsknoty masakra ..
W Warszawie sklep zwierząt egzotycznych sprzedaje je za 8-9 tys zł tylko w lato na zamówienie
Już Starożytni Egipcjanie udomawiali Żenety do walk z plagami gryzoni ..Data dodania: 2016-12-14

Data wygaśnięcia: 2044-04-30


Inne oferty