facebook

Dingo, piękny mix pitbull/bokser szuka odpowiedzia

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( pt 19 czer 2043 17:20:26 )
Miejscowość1034 0

Dingo, piękny mix pitbull/bokser szuka odpowiedzialnego domu!

Dingo to ok. 6 letni pies w typie pitbulla, budowę ciała ma bardziej po bokserze. Trafił do schroniska po śmierci swojego Pana, mieszkał w bloku gdzie opiekowała się nim starsza kobieta – matka jego Pana, która nie potrafiła zapanować nad młodym i silnym psem.

W schronisku Dingo początkowo był bardzo nieufny, trafił do boksu z małymi psami, które tolerował i omijał szerokim łukiem. Jednak to trwało krótko i w końcu zamieszkał na prawie 2 lata w izolatce bez wybiegu, nie chodził też na spacery. Udało nam się zabrać go do hotelu. Opiekunowie zaobserwowali, że Dingo ma stany lękowe dlatego małe przestrzenie, mieszkanie w bloku sprawiają, że staje się nerwowy. Okazało się również, że Dingo super dogaduje się z innymi psami, uwielbia się z nimi ganiać, nie wszczyna awantur, ale jak ktoś zacznie to chętnie się dołączy. Jak miał jeszcze dom to często nie miał co jeść dlatego teraz broni miski i wszystkiego co ma w pysku. W hotelu Dingo poznał człowieka zupełnie od innej strony, teraz wie, że może do niego przybiec i zostanie pogłaskany, do obcych podchodzi z rezerwą i ciekawością. Jak zaufa człowiekowi daje buziaki i tuli się.Jak ma się smaczki pięknie siada.Nie można robić przy nim nagłych i gwałtownych ruchów.Cały czas trzeba mówić do niego-rozumie i się cieszy.Nadal podchodzi do człowieka z dozą ostrożności ale słucha się.Dingo uwielbia długie spacery.

Jest wykastrowany , zaszczepiony i zaczipowany.

Dingo najlepiej będzie czuł się w domu z ogrodem, z doświadczonym i pewnym siebie opiekunem, mogą być inne psy bo je lubi.
Warunkiem adopcji jest spacer zapoznawczy.

Dingo znajduje się w hotelu w woj. mazowieckim.
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 799 258 286 lub e-mail: tpz.opoczno@gmail.comData dodania: 2016-02-02

Data wygaśnięcia: 2043-06-19


Inne oferty