facebook

DIMA- wspaniały Pit Bull Red Nose szuka domu.

[ Schroniska, Fundacje, Organizacje i Stowarzyszenia ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( pt 06 lut 2043 13:19:29 )
Miejscowość
(Lubuskie)


2079 0
  • Strona www:

    https://www.facebook.com/events/1482105028752078/


Dima to 5 letni Pit Bull Red Nose, który odzwierciedla sobą wszystkie najlepsze cechy tej rasy. Jest przyjazny, przytulaśny, a na widok człowieka cały rozmerdany. Psiak jest pełny pozytywnej energii- uwielbia spacery, ganianie za piłką i pływanie- .to dla niego ogromna frajda!
Rudy nie należy do porannych ptaszków i lubi sobie długo pospać. Nie obce jest mu również leniuchowanie, po spacerze potrafi godzinami wylegiwać się na kanapie.
Jest psem posłusznym, umie chodzić na smyczy, reaguje na komendy.
Dima to piękny, zdrowy pies. Posiada wszystkie aktualne szczepienia, jest zaczipowany, posiada paszport. Jak na psa tej rasy jest mały. Toleruje suki oraz inne psy pod warunkiem ze są mniejsze od niego.
Z relacji byłego właściciela, Dima nie jest polecany do malutkich dzieci. Przy każdym spotkaniu przez pierwsze 3h cieszy się i skacze- jest mało delikatny. Wystarczy z nim trochę popracować.

Powodem dla którego szukamy dla niego nowego domu jest sytuacja życiowa, która zmusiła byłych właścicieli do wyjazdu za granicę. "W kraju do którego jesteśmy zmuszeni wyjechać zakazuje się przewozu tych cudownych czworonogów. Z uwagi na to, iż kochamy go całym serduchem nie możemy go narażać.Zdecydowaliśmy, iż lepiej będzie dla niego, żeby odnalazł nowy dom, w którym zostanie pokochany tak mocno jak zawsze był i będzie."-tak argumentują swoją decyzję.


W przypadku adopcji prosimy o kontakt: 794548260 (Angelika) oraz angela_rogacewiczz@o2.pl
Obowiązuje ankieta, umowa, wizyta przed oraz po adopcyjna.


Data dodania: 2015-09-22

Data wygaśnięcia: 2043-02-06


Inne oferty