facebook

Daster - energiczny, sympatyczny dziadek seter irl

[ Schroniska, Fundacje, Organizacje i Stowarzyszenia ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
24 lat ( wt 23 sier 2044 15:00:16 )
Miejscowość1188 0
  • Strona www:

    https://pl-pl.facebook.com/seterywpotrzebie/posts/1378454842200730:0


Daster jest dużym, 9-10 letnim psem w typie setera.
Silnie wychudzony trafił do schroniska w Tarnowie w październiku 2016 roku i obecnie zamieszkuje boks 37.
Daster to radosny, żywiołowy i energiczny psiak, który nie zawsze potrafi ustać w miejscu (szczególnie wtedy, kiedy psiaki z boksów obok zaczynają szczekać).
Jeśli ma zajęcie, możliwość wybiegania się i zabawy - potrafi być spokojny ;)
Uwielbia wychodzić z boksu na wybieg - poznaje nowe zapachy, szaleje razem z Bruno (kolegą z którym miesza w boksie), a gdy zaczną się nudy - zazwyczaj poleguje przy bramce.
Gdy człowiek jest obok, Daster zachowuje się jak szczeniak - dostaje głupawki, łapie zabawki, biega z nimi dookoła i szaleje.
Jest pieszczotliwym psiakiem, który wymaga ciepła od człowieka, przy czym nie przesadza i nie narzuca się za bardzo żeby go głaskać. Świetnie się sprawdzi jako przyjaciel rodziny - do miziania jak i do zabaw, które uwielbia. Trzeba pamiętać, że to jednak większy psiak, więc może niechcący wywrócić malutkie dziecko.
Kocha spacery - na sam widok smyczy szaleje (nie korygowany może troszkę pociągnąć, lecz przy odpowiednim podejściu przewodnika potrafi ładnie iść na smyczy).
Jest ogromnym łasuchem, dzięki czemu łatwiej można go nauczyć nowych sztuczek czy pożądanych zachowań - skupia się wtedy na przewodniku i chętnie pokazuje co potrafi ;) Reaguje na komendę "siad", "leżeć" oraz "łapa".
Toleruje obce osoby i większość psów (bardzo ważne jest to, w jaki sposób pozna się go z drugim psem).
Daster został wykastrowany, zaczipowany, odrobaczony, odpchlony oraz zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym.

Psiak przebywa w Tarnowie.
Obowiązuje procedura adopcyjna.Data dodania: 2017-04-08

Data wygaśnięcia: 2044-08-23


Inne oferty