facebook

Czaruś – uroczy,kochający dzieci psiak do kochania

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( pon 27 kwi 2043 13:26:21 )
Miejscowość1018 0

Czaruś – uroczy,kochający dzieci psiak do kochania od zaraz

Czaruś to ok. 9-letni średniej wielkości psiaczek, który niestety całe życie spędza za kratami. Zgadza się z innymi psami ale jest słabszy i to on zawsze staje sie ofiarą pogryzienia. Jest psiakiem bardzo uległym, spragnionym pogłaskania i odrobiny miłości. Czaruś to wspaniały psiaczek z wyjątkowym białym krawacikiem, to jego znak charakterystyczny. Czaruś może zamieszkać z powodzeniem w mieszkaniu lub domu z ogrodem. Zgadza się z innymi psami. Oczywiście nie nadaje się do pilnowania, bo to typowy pieszczoch. Czaruś ma fajny charakter...sympatyczny, kontaktowy, lgnie do człowieka i bardzo lubi dzieci.
Czaruś naprawdę zasługuję na odrobinę ciepła, swoją miseczkę i przede wszystkim człowieka, którego pokocha nad życie. Spójrz proszę w jego błagające oczka i nie bądź obojętny, a zobaczysz, że twoje życie stanie się radośniejsze bo psy zawsze widzą tylko sercem
Przebywa w schronisku Fauna w Rudzie Slaskiej ul. Bujoczka 2. Jest po kastracji, posiada czipa, wszystkie szczepienia i odrobaczenie.

Kontakt tel. 660-486-819Data dodania: 2015-12-11

Data wygaśnięcia: 2043-04-27


Inne oferty