facebook

Conor piękny, łagodny, aktywny psiak jak mix leonb

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
25 lat ( pt 20 list 2043 16:44:42 )
Miejscowość664 0

Conor piękny, łagodny, aktywny psiak jak mix leonberger szuka domu

Conor to piękny, duży, bardzo wesoły i pogodny psiak. Mimo, że nie miał łatwego życia ( spędził 3 lata w schronisku) kocha ludzi, jest bardzo pozytywny. Ma ok. 5- lat. Conorek bardzo dobrze dogaduje się z suczkami- bardzo mile widziany dom z suczką rezydentką. Psiak jest bardzo dobrze socjalizowany, nie kłóci się o zabawki, nie jest „zazdrosny” o człowieka.
Bardzo lubi się bawić, kocha piszczące zabawki. Staramy się jak możemy wynagradzać psiakom brak domu, m. inn. Zapewniając im długie spacery ruch i zabawki. Conorek kiedy zobaczy nowe zabawki wprost składa się cały z radości, zachowuje się, jakby dostał gwiazdkę z nieba. Obserwując go możemy się wiele nauczyć- mimo że jest bezdomny i nie ma swojego miejsca na ziemi- potrafi cieszyć się z małych rzeczy.
Conorek jest łagodnym psem, nie ma problemów w kontaktach z obcymi- po paru minutach wywala brzuch do głaskania. Bardzo lubi spacerować, eksplorować nowe tereny. Interesuje go każdy najmniejszy ruch w trawie więc jest opcja, że będzie psem polującym- być może odpada puszczanie luzem ze smyczy. Na ogrodzonym terenie nie próbuje uciekać. Nie jest natarczywy ani nachalny, jednak z wdzięcznością przyjmuje każdy objaw uwagi ze strony człowieka.
Conor to piękny, wesoły, kochający ludzi pies, zasługujący na coś więcej niż ludzka obojętność. Może zamieszkać w domu z dziećmi. Jest psem, który potrzebuje dużej dawki ruchu i zajęcia, inaczej będzie nieszczęśliwy.
Nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch!!
Conor przebywa pod Łodzią. Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.
Jeśli mieszkasz w innym mieście – pomożemy w transporcie.

Kontakt:
Iwona 600 002 436
info@skrzydlatypies.plData dodania: 2016-07-05

Data wygaśnięcia: 2043-11-20


Inne oferty