facebook

Bystry, bardzo grzeczny Boguś, 2 letni SUPER psiak

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( pt 28 sier 2043 00:32:35 )
Miejscowość835 0

Bystry, bardzo grzeczny Boguś, 2 letni SUPER psiak szuka domu!

Boguś to młody psiak, około 2 lata, waga 16 kg. Psiak jest bardzo bystry, szybko się uczy, w domu ładnie trzyma czystość, nic nie niszczy. Ma przepiękną czarną, lśniącą sierść.
Obecnie przebywa w hoteliku gdzie ładnie się bawi ze swoimi kumplami, zwłaszcza suczkami.
Boguś jest aktywny, uwielbia biegać a w szczególności kocha swoją zieloną piłeczkę. Boguś jest wykastrowany, zaczipowany i gotowy bronić swojego nowego domku :-) Boguś został zabrany do hoteliku z Punktu Przetrzymań psów w Szydłowcu, z powodu podejrzenia padaczki i obawy, że nie poradzi sobie w warunkach schroniskowych. Nie ma potrzeby aby Boguś przyjmował leki, natomiast powinien przyjmować preparaty zawierające magnez aby uniknąć ataków padaczkopodobnych, które mogą się zdarzyć w sytuacjach stresowych np. przy spotkaniu z nielubianym kolegą. Jednak od kiedy Boguś zaczął regularnie otrzymywać preparaty magnezowe, ataki nie występują. Boguś poszukuje doświadczonego domu, bez małych dzieci, gdzie będzie miał możliwość wybiegania się i zabawy chętnie z innymi psiakami i swoją ulubioną piłeczką. Boguś został zabrany do hoteliku przez Aleksandrę, która organizuje pomoc dla psiaków. Aleksandra, przy pomocy znajomych stara się, aby psy uniknęły schroniska, a trafiły do domów, gdzie będą mieszkać w normalnych warunkach. Kolejne psy czekają na pomoc, dlatego szukamy dla Bogusia rodziny, która zaakceptuje i pokocha go z jego wadami i zaletami.

Dowieziemy Bogusia do każdego miejsca w Polsce ale w trosce o dobro psiaka, zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.

609 493 664 MagdalenaData dodania: 2016-04-12

Data wygaśnięcia: 2043-08-28


Inne oferty