facebook

Bilet, młodziutki, bez cienia agresji pojętny pies

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
24 lat ( pon 19 paz 2043 21:08:47 )
Miejscowość849 0

Bilet, młodziutki, bez cienia agresji pojętny pieszczoch

Bilet – to młody, około dwuletni, średniej wielkości psiak. Waży 22 kg. Psiak bez cienia agresji, w pierwszej chwili w kontakcie z człowiekiem reaguje lękiem i kuleniem się ze strachu, ale po chwili sam domaga się uwagi i głaskania. Łagodny, bezkonfliktowy wobec innych psów. Na koty nie został sprawdzony. Bilet uczy się zachowania czystości. Nie umie chodzić na smyczy, ale przypięty do niej nie jest sparaliżowany ze strachu. To młody i pojętny pies, szybko się uczy, a smycz wzbudza w nim raczej ciekawość. Jest pieszczochem jakich mało.
Bilet jest zaszczepiony na wściekliznę, wykastrowany oraz zaczipowany.
Obowiązuje wizyta przedadopcyjna oraz umowa adopcyjna. Bilet obecnie przebywa w hoteliku niedaleko Skierniewic, ale do dobrego domku zawiozę go w każdy zakątek Polski.
Nie zostanie wydany do budy ani na łańcuch. Bilet poszukuje rodziny, w której będzie kochany i rozpieszczany i będzie jej członkiem. Rodziny, która jest gotowa z nim pracować, kontynuować naukę i pokazać mu normalne psie szczęśliwe życie. Bilet zachowuje się czasem jak szczeniak, gotowy do zabawy, jakby nadrabiał stracony czas. Lubi zabawy, przytulanie i świeże powietrze. Wskazany dom z drugim psem, ale nie jest to warunek.

Kontakt w sprawie adopcji 667 151 607 (Agnieszka)Data dodania: 2016-06-03

Data wygaśnięcia: 2043-10-19


Inne oferty