facebook

Aro - łagodny husky o niespożytej energii ADOPCJA

[ Oddam ] Za darmo

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( 7 11 sty 2043 17:34:17 )
Miejscowość1775 0

Aro - łagodny husky o niespożytej energii ADOPCJA

ARO to 4- letni zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony piękny chłopak o niespożytej energii. Bardzo łagodny i przyjacielsko nastawiony do całego świata.
Nie ma w nim cienia agresji do ludzi i innych psów. Arkadiusz to przykład hasiora kochającego samotne wycieczki - ucieczki połączone z ulubionym zajęciem czyli polowaniem na wszytko co się rusza i należy do sąsiada. Toleruje koty, od niedawna nie zwraca na nie uwagi, ale trzeba nadmienić, że pierwszego kota zanim się zdążył zaprzyjaźnić wysłał za Tęczowy Most....
Dla Aro szukamy bardzo aktywnej i świadomej rasy rodziny lub aktywnego opiekuna, który chłopakowi zapewni taką dawkę ruchu, która pozwoli stłumić w nim chęć ucieczki lub tak go zmęczy, że zwyczajnie nie będzie miał już siły. Aro forsuje wszystko , kojec nie jest problemem, sam sie z niego wyprowadza, ogrodzenie skacze lub przełazi jak kot. Jak nie może górą znajdzie sposób dołem. To bardzo pomysłowy futrzak dla którego wyjście z szelek to minuta dobrej zabawy.
Z racji powiększającej się listy pomysłów na wolność jako potencjalny DS preferujemy mieszkanie. Jeśli dom z ogrodem to z betonowym 2-m płotem , podmurówką i solidną bramą. Pięknie jeździ samochodem, równie ładnie i dumnie kroczy na smyczy. Zachowuje czystość. pozostawiony w domu sam nie niszczy, ale potrafi pośpiewać. Wychowany w mieszkaniu, zna miasto i życie w blokach, obecnie przebywa w domu w, którym wspaniale się odnajduje. Gdyby nie jego obsesyjne zamiłowanie do ucieczek można powiedzieć pies cudo :)
przebywa w Jeleniej Górze woj. dolnośląskie
kontakt w spawie adopcji
Maja 607-524-509
maja@polnocniaki.plData dodania: 2015-08-27

Data wygaśnięcia: 2043-01-11


Inne oferty