facebook

8 Huu Usuń Buldog angielski szczenięta

[ Oddam ] Kupię

Cena
0,00 zł
Wygasa
23 lat ( czw 26 list 2043 06:03:47 )
Miejscowość
(Mazowieckie)


1759 0

Ten miot szczeniaków został wyhodowany ze zdrowiem samopoczucia znaczenie i wskazówek od profesjonalistów i standardu rasy. Matka (mama) jest nasz piękny rodzina pet, Ojcem (tata) jest przystojny hrabia Pendelbrier, zarówno mama i tata DNA zostały wyprofilowane i cały miot potwierdzone jako Huu Clear. (Certyfikaty udowodnić). Zespoły takie jak Ocobo, Mystyle funkcji w rodowodzie. Szczenięta otrzymały wokół opieki zegara od dnia, w którym się urodzili, zostały podniesione w pomieszczeniach i są dobrze uspołecznione zarówno dorosłych, dzieci i innych psów w naszym domu. Oni są odstawiane od piersi na stałych i obecnie karmienia Royal Canin jednak wprowadziliśmy je również do różnych produktów spożywczych, takich jak wątroba, wołowina, kurczak, flaków i twaróg. Będą one miały swoje pierwsze zastrzyki. Szczenięta przyjdą z papierami i rodowodzie Kc 4 tygodnie bezpłatnego ubezpieczenia, microchipped, defleaed i odrobaczone aktualne i WPR z naszego weterynarza. Również koce, zabawki, żywność i

karmienie miski. Nie szczędzono wydatków podnoszenie tego miotu. Jeśli szukasz szczeniaka zdrowia dźwięku i temperamentu czym mogą to być niemowlęta do wyświetlenia.
Należy pamiętać, że będziemy zadawać pytania każdemu, kto jest zainteresowany, to nie jest naszą intencją nikogo urazić, po prostu chcą, aby upewnić się, że są kochani i leczeni tak jak zostały one natomiast z nami. Brak ofert i poważne interesantów tylko proszę. Dziękuję Ci.
Gotowy do nowego domu teraz 1 dziewczynka i 2 chłopców pozostałaData dodania: 2016-07-11

Data wygaśnięcia: 2043-11-26


Inne oferty