facebook

4-5-kilogramowa 8-miesięczna suczka - DO ADOPCJI!

[ Schroniska, Fundacje, Organizacje i Stowarzyszenia ] Psy

Cena
0,00 zł
Wygasa
25 lat ( czw 13 paz 2044 22:50:25 )
Miejscowość


1112 0
  • Strona www:

    https://www.facebook.com/2012.Psy.pilne.adopcje/


Nutka to maluteńka, ok 4-5-kg sunia, która została wyrzucona przez właścicieli na ulicę.
W ciągu najbliższych dni przejdzie sterylizację (oraz oczywiście odrobaczenie i szczepienia). Była zakleszczona, przerażona, siedziała kilka dni pod miejscowym Kebabem, z rzadka dokarmiana przez dobrych ludzi.
Sunia boi się gwałtownych ruchów, mogła być bita - natomiast na szczęście jest bardzo pogodnym, kochanym, mądrym psem, spragnionym kontaktu z człowiekiem i zabawy.

UWIELBIA DZIECI - traktuje je jak kompanów do psot, jest bardzo energetyczna. Jest również bardzo przyjazna w stosunku do innych zwierzaków.

Jeśli chodzi o wady - jeszcze trochę słabo chodzi na smyczy i zdarza jej się załatwiać w domu - mimo długich spacerów potrafi nasiusiać wewnątrz, natomiast na pewno jest to do wypracowania, zważywszy na to, że jest to tak młody i bystry pies.
Ma również skłonność do ucieczek - możliwe, że w obawie przed ludźmi nie raz musiała biec przed siebie i została jej ta skłonność. Na pewno będzie MUSIAŁA być trzymana na smyczy przez kilka m-cy od adopcji, póki w pełni nie przyzwyczai się do nowych właścicieli.
Szukamy dla małej wspaniałego, cierpliwego domu, bardzo chętnie takiego, gdzie jest już inny łagodny piesek.
Ze względu na jej ucieczki - raczej mieszkania w bloku niż domku z ogródkiem, gdzie mogłaby się podkopać pod ogrodzeniem czy wyślizgnąć przez bramę. Chyba że faktycznie teren jest bardzo dobrze zabezpieczony.

Kontakt w sprawie adopcji: mailowy lub przez Facebooka - zainteresowanym podeślemy ankietę przedadopcyjną. Obowiązuje podpisanie standardowej umowy adopcyjnej, oraz zgoda na wizytę przedadopcyjną.
Nie wydajemy zwierzaków do kojców, bud, na łańcuch. Preferowana adopcja w woj. mazowieckim - ze względów logistycznych/ale nie jest to wymóg konieczny, jeśli znajdzie się naprawdę dobry dom.


Więcej ratowanych przez nas zwierzaków można zobaczyć na naszej stronie adopcyjnej na Facebooku: Psy - pilne adopcje.


Data dodania: 2017-05-29

Data wygaśnięcia: 2044-10-13


Inne oferty